• Adres: Niemeńska 58, 15-161 Białystok
  • Godziny pracy: Pon.-Pt. od 8:00 do 16:00
  • Telefon: +48 609 240 609
  • Adres e-mail: sklep@iwalk.pl

Stalowy wytrzymały kabel

Kabel Twister Steel w stalowym oplocie do transmisji danych i ładowania o długości 1m wyposażony w złącza Lightning oraz USB-A. Specjalny bardzo wytrzymały oplot wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej (typ 304) sprawia, że kabel ten jest praktycznie niezniszczalny. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu oplotowi kabel nie skręca się, a stalowe końcówki zwiększają dodatkowo jego wytrzymałość.

Nieplączący się kabel

Kabel Twister Steel dzięki swojej specjalnej konstrukcji nigdy nie zaplącze się podczas użytkowania! Zastosowanie szlachetnej stali nierdzewnej (typ 304) do wykonania przewodu pozwoliło na uzyskanie niezwykle wytrzymałej zewnętrznej warstwy oplotu. Warstwa ta jest niezwykle trwała, dlatego nie łatwo jest ją uszkodzić. Kabel Twister Steel dzięki zahartowanej i bardzo twardej zewnętrznej warstwie oplotu na pewno poradzi sobie w różnych nieoczekiwanych sytuacjach!

Praktycznie niezniszczalny

Kabel Twister Steel jest na serio bardzo wytrzymały! Potwierdzają o tym przeprowadzone przez nas testy. Wytrzymuje statyczne obciążenie wynoszące ponad 60kg. Wtyczki zostały poddane testowi podłączania i odłączania do portów 5000 razy! Dodatkowo poddaliśmy nasz kabel próbie wytrzymałości w bardzo wysokich i niskich temperaturach na czas ponad 48 godzin. Wszystkie testy zostały ukończone pozytywnie!

Elastyczny kabel

Kabel Twister Steel jest niezwykle elastyczny. Dzięki mocnemu i trwałemu oplotowi składającemu się z wielu specjalnych warstw jego żywotność została wydłużona kilkukrotnie w porównaniu z innymi tego typu kablami. Dodatkowo zostały wzmocnione zakończenia kabla znajdujące się przed stalowymi wtyczkami.

Wbudowany chip TPM

Kabel Twister Steel posiada certyfikat Apple MFi, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS. Przewód dzięki wbudowanemu chipowi TPM (Trusted Platform Module) zapewnia stabilny prąd ładowania oraz płynne ładowanie podłączanych urządzeń. Używając akcesoriów nie spełniających wymagań i norm firmy Apple narażamy nasze urządzenia na nieprawidłowe funkcjonowanie, a nawet na trwałe uszkodzenia układów elektronicznych.

Solidna budowa kabla

Twister Steel posiada wewnątrz wysokiej klasy miedziany rdzeń, który opleciony jest aluminiową folią oraz metalową tkaniną filtrującą. Następne zabezpieczające warstwy to osłona wykonana z bardzo elastycznego materiału TPE oraz niezwykle wytrzymały stalowy oplot. Tak zaawansowana budowa kabla pozwala na bardzo wysoką jakość ładowania oraz niezwykle szybki transfer danych.

Kompatybilność

Kabel Twister Steel jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami Apple tj. iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5. Bezproblemowo również działa ze wszystkimi modelami iPad oraz iPod z wbudowanym złączem Lightning.

Szybkie ładowanie

Kabel jest bardzo solidnie wykonany i wyposażony w innowacyjną technologię szybkiego ładowania 2.4A, dzięki której jesteśmy w stanie naładować swoje urządzenie znacznie szybciej niż w przypadku zwykłych kabli. Przy pomocy tego kabla można jednocześnie ładować urządzenie oraz synchronizować dane. Dodatkowo kabel Twister Steel posiada szereg funkcji i udogodnień, które nie tylko ułatwiają sam proces ładowania, ale także czynią go maksymalnie bezpiecznym dla naszego sprzętu.

Szybszy transfer danych

Prędkość transferu danych kabla Twister Steel jest aż o 80% większa niż w przypadku standardowych kabli 1.0A.

Certyfikat Apple MFI

Wszystkie oferowane produkty przez iWALK Polska posiadają certyfikaty Apple MFi, co oznacza, że używanie ich z produktami firmy Apple jest bezpieczne i nie uszkodzi urządzenia.

Wybierz swój ulubiony kolor

Kabel Twister Steel dostępny jest w dwóch modnych kolorach:

※ Stalowy szary

※ Szampański złoty

Zawartość opakowania

※ Kabel Twister Steel

※ Certyfikat Jakości

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Twister Steel

Model – CST016I

Ilość portów – 2 porty – Lightning i USB-A

Moc wyjściowa DC-OUT – 5V / 2.4A

Długość kabla – 1m

Waga – 46.0 g

Dostępne kolory – stalowy szary, szampański złoty

Zawartość opakowania – kabel, certyfikat jakości

Licencja: Apple 102495-0130

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS