Obudowa do iPhone 6s/6 z wbudowanym bankiem energii

Smukła, stylowa, doskonale zabezpieczająca obudowa stworzona specjalnie dla telefonów iPhone 6s oraz iPhone 6. Obudowa jest niewiarygodnie cienka i lekka. Dostępna jest w trzech modnych wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz złotej.

※ Wszystkie przyciski, przełączniki w obudowie są idealnie dopasowane do telefonu

※ Obudowa posiada czytelny ledowy wyświetlacz pokazujący stan naładowania baterii

※ Z tyłu obudowy znajduje się dyskretny przycisk, którym możesz sprawdzić stan naładowania baterii oraz włączyć ładowanie telefonu

※ Obudowa doskonale zabezpiecza telefon przed upadkiem – potwierdza to certyfikat U.S. Military Standard MIL-STD 810G-516.6

※ Produkt jest dodatkowo licencjonowany przez firmę Apple i posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest dedykowanym urządzeniem dla telefonu iPhone 6s oraz iPhone 6 (Licencja Apple 102495-0073)

Doskonałe połączenie funkcjonalności i mobilności

Obudowa jest niewiarygodnie cienka – jej grubość wynosi jedynie 12.9 mm! Jest to zdecydowanie najcieńsza obudowa z wbudowanym power bankiem dostępna na świecie. Dzięki zastosowaniu bardzo zaawansowanych układów elektronicznych udało się nam zminimalizować grubość obudowy oraz jej wymiary zewnętrzne. Jest ona niewiele większa od samego telefonu iPhone 6s/6 – praktycznie tylko powiększa telefon w dolnej części o 1 cm. Ważną zaletą jest również jej bardzo niska waga wynosząca tylko 83 gramy!

100% dodatkowej energii

Obudowa Chameleon Immortal i6 mimo niezwykle małych gabarytów posiada wbudowaną baterię o pojemności wynoszącej 2400 mAh. Dzięki zastosowaniu baterii o tak dużej pojemności pozwala ona na jedno pełne naładowanie telefonu iPhone 6s/6 (otrzymujemy 100% dodatkowej baterii). Użytkowanie obudowy Chameleon Immortal i6 jest bardzo praktyczne i komfortowe, ponieważ otrzymujesz doskonałą ochronę dla swojego telefonu oraz nie musisz nosić ze sobą dodatkowego urządzenia jakim jest power bank.

Poduszki powietrzne zabezpieczające przed upadkiem

Obudowa Chameleon Immortal i6 jest bardziej wytrzymała niż inne podobne tego typu obudowy dostępne na rynku. Została wykonana z bardzo wytrzymałych i najlepszych jakościowo materiałów. W czterech rogach posiada zainstalowane specjalnie zaprojektowane poduszki powietrzne, które dodatkowo chronią Twój telefon podczas upadku. Aby mieć pewność, że nasz produkt jest najbezpieczniejszy na rynku poddaliśmy go rygorystycznym testom wytrzymałościowym i uzyskaliśmy certyfikat U.S. Military Standard MIL-STD 810G-516.6.

Doskonale rozwiązane podłączenie słuchawek

Obudowa zapewnia niezwykle łatwy dostęp do wejścia słuchawkowego! Bez problemu podłączysz każde słuchawki bez używania jakichkolwiek przejściówek. Aby podłączyć słuchawki z nietypową wtyczką wystarczy otworzyć poduszkę powietrzną znajdującą się obok wejścia słuchawkowego.

Synchronizacja danych

Obudowa Immortal Chameleon i6 pozwala na synchronizację danych podczas ładowania. Nasz produkt jako jeden z niewielu dostępnych na rynku pozwala na jednoczesne ładowanie jak i zarządzanie danymi z telefonu na komputerze.

Technologia Pass-Through

Technologia Pass-Through pozwala funkcjonować urządzeniom jak swego rodzaju przewód USB, co oznacza, że można równocześnie ładować zarówno obudowę Chameleon Immortal i6, jak i znajdujący się w obudowie telefon iPhone 6s/6. To z kolei daje gwarancję, że bateria znajdująca się w obudowie będzie zawsze naładowana i gotowa do użycia, gdy będziesz jej potrzebować.

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY KOLOR

Obudowa Chameleon Immortal i6 dostępna jest w trzech modnych kolorach:

※ czarnym

※ białym

※ złotym

Idealne dobrane materiały

Specjalnie zaprojektowane antypoślizgowe brzegi obudowy oraz matowa powierzchnia obudowy zapobiegają przypadkowemu wypadnięciu z rąk. Dodatkowo użyty materiał do wykonania obudowy jest bardzo miły w dotyku – sprawia wrażenie wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jakby zostało pokryte delikatną powłoką gumową.

Wygląd i design

Unikalny wygląd i nowoczesny design sprawiają, że nasza obudowa jest jedyna w swoim rodzaju. Jej dokładność i precyzja wykonania z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów sprawia, że obudowa Chameleon Immortal i6 jest jednym z najbardziej ekskluzywnych i prestiżowych produktów dostępnych na rynku dla Twojego telefonu iPhone 6s/6.

10 inteligentnych zabezpieczeń

10 wbudowanych inteligentnych zabezpieczeń i ponad 3-miesięczne testy bezpieczeństwa. Tak właśnie tworzymy nasze produkty! Specjalnie opracowane przez nas zabezpieczenia oraz wnikliwe testy urządzeń są przeprowadzane w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

※ Ochrona przed przeładowaniem

※ Ochrona przed wysokim napięciem

※ Zabezpieczenie nadprądowe

※ Zabezpieczenie przed rozładowaniem

※ Zabezpieczenie przed przegrzaniem

※ Zabezpieczenie przed zwarciem

※ Ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy

※ Ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym

※ Zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy

※ Ochrona przed odwrotnym podłączeniem

Montaż telefonu w obudowie

  1. Umieść 4 palce na górnej części obudowy i pociągnij delikatnie, aż górna część zostanie oddzielona
  2. Wsuń telefon iPhone 6s/6 do obudowy i załóż górną cześć obudowy na swoje miejsce
  3. Przytrzymaj przycisk zasilania z tyłu obudowy przez 3 sekundy
  4. Obudowa Chameleon Immortal i6 rozpocznie ładowanie telefonu iPhone 6s/6

Wskaźniki zasilania

  1. Paląca się pierwsza dioda – 1% – 30%
  2. Paląca się pierwsza dioda oraz migająca druga dioda – 31% – 70%
  3. Palące się dwie diody oraz migająca trzecia dioda- 71% – 99 %
  4. Migające 3 diody, które po naładowaniu gasną – ładowanie zakończone

Certyfikat Apple MFi

Obudowa Chameleon Immortal i6 posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodna z telefonami iPhone 6s/6! Dzięki temu masz 100% pewność, że jej używanie z produktami Apple jest w pełni bezpieczne i będzie odbywać się bezproblemowo.

Zawartość opakowania

※ Obudowa Chameleon Immortal i6

※ Kabel do ładowania i synchronizacji danych – Micro USB

※ Instrukcja Obsługi

※ Certyfikat Jakości

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Chameleon Immortal i6

Model – PCI2400i6

Pojemność baterii – 2400 mAh

Rodzaj baterii – 3.7V Litowo-Polymerowa

Prąd wejściowy (DC-IN) – 5V / 1A

Prąd wyjściowy (DC-OUT) – 5V / 1A

Wymiary – 152 x 74 x 12.9 mm

Waga – 83 g

Dostępne kolory – czarny, biały, złoty

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS, U.S. Military Standard MIL-STD 810G-516.6

Kompatybilność – iPhone 6s/6

Film prezentujący produkt

Film przedstawiający działanie produktu