• Adres: Niemeńska 58, 15-161 Białystok
  • Godziny pracy: Pon.-Pt. od 8:00 do 16:00
  • Telefon: +48 609 240 609
  • Adres e-mail: sklep@iwalk.pl

Ultra cienki, mobilny bank energii – Extreme Trio 10.000 mAh

Niezwykle smukły, stylowy bank energii o bardzo dużej pojemności – aż 10.000 mAh! Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz LCD informujący o stanie baterii. Posiada wbudowane kable typu Lightning i Micro USB oraz port USB. Można nim jednocześnie ładować aż 3 urządzenia na raz!

Power Bank Extreme Trio posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodny z urządzeniami Apple! Dzięki temu masz pewność, że jego używanie z produktami Apple jest w pełni bezpieczne i będzie odbywać się bezproblemowo.

Czytelny podświetlany wyświetlacz LCD

Power bank Extreme Trio 10000 został wyposażony w wysokiej jakości podświetlany wyświetlacz LCD informujący użytkownika o kilku ważnych i niezbędnych parametrach. Na wbudowanym wyświetlaczu LCD w dowolnej chwili możesz sprawdzić:

※ Procentowy stan naładowania akumulatora power banka

※ Napięcie i prąd jakim jest ładowane podłączone urządzenie do power banka

※ Pozostały czas potrzebny do pełnego naładowania power banka

Wbudowane kable

Power bank Extreme Trio posiada wbudowane kable Lightning i Micro USB, których nie musisz już ze sobą nosić! Wbudowanymi kablami Lightning i Micro USB można szybko i niezawodnie naładować dowolne urządzenie firmy Apple lub inne urządzenia oparte na Androidzie prądem o napięciu 2.4A.

Do wbudowanego portu USB w urządzeniu Extreme Trio można podłączyć dowolny typ kabla – nie tylko Lightning czy Micro USB, ale również Type C (USB-C, Thunderbold 3).

Poprzez port Micro USB można szybko naładować power bank Extreme Trio prądem o napięciu 2.4A. Jego akumulator o pojemności 10.000 mAh zostanie w pełni naładowany w zaledwie 6,5 godziny.

Technologia Pass-through

Power Bank Extreme Trio posiada wbudowane kable i porty z technologią Pass-Through, dzięki której może on służyć jako jeden kompletny kabel do ładowania. Dzięki tej technologii użytkownicy mogą używać power banka Extreme Trio jako przewodów do ładowania między urządzeniami a ładowarką.

Technologia Pass-Through pozwala funkcjonować power bankom jak swego rodzaju przewód USB, co oznacza, że można równocześnie ładować zarówno sam power bank, jak i telefon. To z kolei daje gwarancję, że power bank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziesz go potrzebował.

Wbudowane podkładki antypoślizgowe

Specjalnie zaprojektowane podkładki antypoślizgowe zamontowane na tylnej powierzchni obudowy służą do komfortowego korzystania ze smartfona i power banka jednocześnie. Utrzymują urządzenie na swoim miejscu w trakcie korzystania z niego oraz przenoszenia.

Podkładki antypoślizgowe zostały wykonane ze specjalnego materiału TPE – termoplastycznego elastomeru poliestrowego, zwanego również kauczukiem termoplastycznym. TPE to tworzywo elastyczne, sprężyste, o dużej odporności termicznej i chemicznej (od -40 do ponad 100 stopni Celsjusza). Odporne jest na działanie paliw, smarów, hydrolizę, promienie UV i trudne czynniki atmosferyczne.

Oryginalny design

Zastosowanie oryginalnego diamentowego wzoru na obudowie power banka Extreme Trio czyni go najwyższej klasy urządzeniem pasującym do eleganckiego jak i nowoczesnego stylu. Używając go na co dzień wyróżniasz się z pośród innych użytkowników.

Zaprojektowane specjalne elastyczne chowane przewody wyglądają bardzo profesjonalnie oraz są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zainstalowana wewnątrz urządzenia nowoczesna litowo-polymerowa bateria o bardzo dużej pojemności 10.000 mAh wystarczy na ponad 4 pełne ładowania telefonu iPhone.

Niezwykle cienki i kompaktowy

Power Bank Extreme Trio jest niezwykle kompaktowym urządzeniem, dzięki czemu doskonale spisuje się jako urządzenie mobilne. Niewielka waga 224.5g oraz grubość zaledwie tylko 13 mm stawiają go w czołówce urządzeń przenośnych.

Certyfikat Apple MFi

Power bank Extreme Trio 10000 posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że używanie go z produktami firmy Apple jest bezpieczne i nie uszkodzi urządzenia.

Wbudowany przewód zakończony portem Lightning posiada zainstalowany specjalny chip identyfikacyjny, dzięki któremu masz 100% pewności, że Twoje urządzenia Apple będą bezproblemowo współpracowały i będą zgodne z naszym produktem.

Power bank Extreme Trio posiada swój kod uwierzytelnienia nadany przez firmę Apple – 102495-0066. Logo UL, które widnieje na certyfikacie, to skrót nazwy firmy Underwriter Laboratories Inc., która jest niezależnym i niezarobkowym organem przeprowadzającym eksperymenty w zakresie bezpieczeństwa publicznego. UL jest agentem autoryzacji firmy Apple. Firma ta dopuszcza i certyfikuje tylko 2% dostarczanych do nich produktów od producentów z całego świata.

WYBIERZ SWÓJ ULUBIONY KOLOR

Power bank Extreme Trio 10000 dostępny jest w 5 modnych kolorach:

※ czarnym

※ srebrnym

※ złotym

※ jasnym koralowym

※ białym

10 inteligentnych zabezpieczeń

10 wbudowanych inteligentnych zabezpieczeń i ponad 3-miesięczne testy bezpieczeństwa. Tak właśnie tworzymy nasze produkty! Specjalnie opracowane przez nas zabezpieczenia oraz wnikliwe testy urządzeń są przeprowadzane w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

※ Ochrona przed przeładowaniem

※ Ochrona przed wysokim napięciem

※ Zabezpieczenie nadprądowe

※ Zabezpieczenie przed rozładowaniem

※ Zabezpieczenie przed przegrzaniem

※ Zabezpieczenie przed zwarciem

※ Ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy

※ Ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym

※ Zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy

※ Ochrona przed odwrotnym podłączeniem

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Extreme Trio 10000

Model – UBO10000

Pojemność baterii – 10000 mAh

Rodzaj baterii – 3.7V Litowo-Polymerowa

Prąd wejściowy (DC-IN) – 5V / 2.4A

Prąd wyjściowy (DC-OUT) – 5V / 3.4A (maks.), kabel Lightning: 0.5-2.4A, kabel Micro USB: 0.5-2.4A, port USB: 2.4A

Wymiary – 145 x 78 x 13 mm

Waga – 224.5 g

Dostępne kolory – czarny, srebrny, złoty, jasny koral, biały

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS

Kompatybilność – wszystkie urządzenia zgodne z napięciem 5V

Film prezentujący produkt