• Adres: Niemeńska 58, 15-161 Białystok
  • Godziny pracy: Pon.-Pt. od 8:00 do 16:00
  • Telefon: +48 609 240 609
  • Adres e-mail: sklep@iwalk.pl

Już nigdy nie będziesz potrzebować żadnych dodatkowych kabli!

Smukły, mobilny power bank Scorpion 12000 X z wbudowanymi kablami Lightning, Micro USB, USB-C (Type-C) oraz kablem USB służącym do ładowania i synchronizacji danych.

Power Bank Scorpion posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodny z urządzeniami Apple! Dzięki temu masz pewność, że jego używanie z produktami Apple jest w pełni bezpieczne i będzie odbywać się bezproblemowo.

Dawniej…

※ Jeden kabel do ładowania telefonu iPhone z portem Lightning

※ Drugi kabel do ładowania telefonu Samsung z portem Micro USB lub USB-C (Type-C)

※ Trzeci kabel do ładowania power banka

※ Duży rozmiar urządzenia i niewielka pojemność baterii

※ Duża waga urządzenia

※ Długi czas ładownia power banka

Teraz!

※ Nie musisz nosić ze sobą żadnych dodatkowych kabli – power bank posiada aż 4 wbudowane kable

※ Niewielkie rozmiary power banka

※ Bardzo duża pojemność baterii

※ Mała waga urządzenia

※ Bardzo szybkie ładowanie power banka

Wbudowane kable

Scorpion 12000 X posiada 4 wbudowane kable z portami: Lightning, Micro USB, USB-C (Type-C) oraz USB, których nie musisz już ze sobą nosić! Wbudowanymi kablami można szybko i niezawodnie naładować dowolne urządzenia firmy Apple, urządzenia oparte na Androidzie lub inne kompatybilne urządzenia (aparaty, kamery, odtwarzacze muzyki, itp.) prądem o napięciu do 2.4 A.

Ładowanie wielu urządzeń

Power Bank Scorpion 12000 X pozwala na jednoczesne ładowanie wielu urządzeń na raz. Power bankiem możesz ładować aż 3 urządzenia jednocześnie stałym napięciem do 2.4A.

Naładuj swojego MacBook’a

Power bank Scorpion 12000 X jest kompatybilny z najnowszym komputerem MacBook. Możesz w dowolnym momencie podłączyć power bank do MacBook’a i go naładować. Przydaje się to szczególnie w kryzysowych sytuacjach, gdy w okolicy nie ma gniazdka i nie możesz naładować swojego MacBook’a.

Scorpion 12000 X ładuje również inne urządzenia z wyjściem typu USB-C (Type-C), które obsługują ładowanie napięciem do 2.4A.

Dwustronna technologia szybkiego ładowania

Scorpion 12000 X posiada wbudowane kable USB-C (Type-C) oraz USB posiadające technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 / FCP (Huawei).

Jest to jeden z najlepszych tego typu power banków dostępnych na rynku, który dostosowuje napięcie do ładowanego urządzenia. Dzięki temu znacznie poprawia się wydajność baterii oraz podczas procesu ładowania utrzymywana jest dużo niższa temperatura akumulatora (nie występuje przegrzewanie się baterii).

Szybkie ładowanie power banka

Dzięki wbudowanej technologii Quick Charge 3.0 / FCP (Huawei) czas ładowania power banka Scorpion 12000 X od 0% do 100% wynosi tylko 4 godziny*. Ładując power bank uniwersalną ładowarką czas ładowania wyniesie około 8 godzin. Dzięki technologii Quick Charge zaoszczędzasz aż do 50% czasu.

* Aby skorzystać z technologii szybkiego ładowania zalecane jest używanie ładowarki z funkcją Quick Charge 3.0

Funkcja szybkiego ładowania

Power Bank Scorpion 12000 X posiada wbudowany kabel USB-C (Type-C), który obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 oraz FCP (Huawei). Dzięki temu możesz naładować wszystkie kompatybilne urządzenia w bardzo szybkim czasie.

Technologia szybkiego ładowania QC3.0 wykorzystuje wyjście napięciowe INOV 3.6-20.0V i jest kompatybilna z QC2.0 / 1.0. Natomiast technologia szybkiego ładowania FCP (Huawei) pozwala na szybkie ładowanie dwustronne 9V 2A/18W dla urządzeń obsługujących tą funkcję.

Scorpion 12000 X dzięki technologii szybkiego ładowania QC3.0 pozwala na naładowanie telefonu Samsung Galaxy S8 od 0% do 100% w ciągu 98 minut. Natomiast dzięki technolgii szybkiego ładowania FCP telefon Huawei Mate 9 naładuje się od 0% do 100% w 102 minuty.

Uwaga! Podane wyżej dane zostały uzyskane podczas pomiarów czasów ładowania poszczególnych urządzeń w iWALK Laboratory. Dane te są udostępniane tylko w celach informacyjnych.

Technologia szybkiego ładowania Quick Charge 3.0 została specjalnie opracowana przez firmę Qualcomm w celu znacznego skrócenia czasu ładowania baterii w urządzeniach.

Quick Charge 3.0 wykorzystuje technologię INOV (Intelligent Negotiation for Optimum Voltage). Jest to algorytm, który określa, jak duże napięcie może być dostarczone do telefonu, zapewniając przy tym optymalny transfer energii z maksymalną wydajnością.

Zastosowanie technologii QC 3.0 pozwoliło znacznie zredukować czas naładowania baterii znajdujących się w urządzeniach. Oczywiście cały proces szybkiego ładowania odbywa się bezpieczenie chroniąc baterię zainstalowaną w urządzeniu.

Urządzenia wykorzystujące Quick Charge 3.0 ładują się o 38% szybciej od tych z QC 2.0. W praktyce oznacza to, że do naładowania akumulatora smartfonu od 0 do 80% potrzebne jest zaledwie 35-40 minut. Qualcomm Quick Charge 3.0 dostępny jest w urządzeniach wyposażonych w procesory Qualcomm Snapdragon 430, 617, 618, 620 oraz 820.

Duża pojemność 12000 mAh

Power Bank Scorpion 12000 X wyposażony jest w litowo-polymerowy akumulator o bardzo dużej pojemności 12000 mAh, która pozwala na ponad 4 pełne ładowania telefonu iPhone 7 (430% dodatkowej baterii). Ładując telefon Samsung Galaxy S7 do dyspozycji mamy 270% dodatkowej baterii. Natomiast ładując tablet iPad Air 2 otrzymujemy aż 110% dodatkowej baterii.

Niezwykle cienki i kompaktowy

Power Bank Scorpion 12000 X jest niezwykle kompaktowym urządzeniem, dzięki czemu doskonale spisuje się jako urządzenie mobilne. Niezwykle mała waga 258g oraz grubość zaledwie 15 mm stawiają go w czołówce urządzeń przenośnych. Ponadto jego wymiary zewnętrzne są takie same jak wymiary telefonu iPhone 7 Plus, dzięki czemu doskonale leży w ręce wraz z podłączonym telefonem.

Proste ładowanie

Power bank Scorpion 12000 X posiada aż trzy możliwości ładowania! Power bank możesz naładować podłączając go do wbudowanego wejścia USB-C (Type-C) lub podłączając go do wbudowanego wejścia Micro USB. Możesz go także podłączyć do ładowania wbudowanym kablem USB.

Technologia Pass-Through

Power Bank Scorpion 12000 X posiada wbudowane kable wejściowe i wyjściowe z technologią Pass-Through, dzięki której może on służyć jako jeden kompletny kabel do ładowania. Dzięki tej technologii użytkownicy mogą używać power banka Scorpion jako przewodów do ładowania między urządzeniami, a ładowarką.

Technologia Pass-Through pozwala funkcjonować power bankom jak swego rodzaju przewód USB, co oznacza, że można równocześnie ładować zarówno sam power bank, jak i telefon. To z kolei daje gwarancję, że power bank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziesz go potrzebował.

Niepowtarzalny design

Niepowtarzalny design oraz ciekawy wzór obudowy power banka Scorpion 12000 X czynią go najwyższej klasy urządzeniem Premium pasującym do eleganckiego i nowoczesnego stylu. Używając go na codzień wyróżniasz się z pośród innych użytkowników.

Nowoczesny, świecący jasnym białym światłem wskaźnik LED sprawia, że jest on widoczny o każdej porze dnia, nawet w bardzo słoneczny dzień.

Zaprojektowane specjalne wbudowane i chowane przewody wyglądają bardzo profesjonalnie oraz są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Kolorystyka

Power bank Scorpion 12000 X dostępny jest w modnym czarnym kolorze.

10 inteligentnych zabezpieczeń

10 wbudowanych inteligentnych zabezpieczeń i ponad 3-miesięczne testy bezpieczeństwa. Tak właśnie tworzymy nasze produkty! Specjalnie opracowane przez nas zabezpieczenia oraz wnikliwe testy urządzeń są przeprowadzane w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

※ Ochrona przed przeładowaniem

※ Ochrona przed wysokim napięciem

※ Zabezpieczenie nadprądowe

※ Zabezpieczenie przed rozładowaniem

※ Zabezpieczenie przed przegrzaniem

※ Zabezpieczenie przed zwarciem

※ Ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy

※ Ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym

※ Zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy

※ Zabezpieczenie EMF

Zawartość opakowania

※ Power bank Scorpion 12000 X

※ Instrukcja Obsługi

Certyfikat Apple MFi

Wszystkie oferowane produkty przez iWALK Polska posiadają certyfikaty Apple MFi, co oznacza, że używanie ich z produktami firmy Apple jest bezpieczne i nie uszkodzi urządzenia.

Zabezpieczający chip Apple

Wbudowany kabel Lightning w power banku Scorpion 8000 X posiada zainstalowany zabezpieczający chip Apple, dzięki któremu masz pewność, że podłączane urządzenia firmy Apple będą działały z power bankiem bezproblemowo oraz nie uszkodzą podłączanego urządzenia.

Uwaga, ostrzeżenie!

Długotrwałe używanie kabli bez certyfikatu Apple MFi może spowodować nieodwracalne szkody w Twoim urządzeniu polegające na skróceniu żywotności baterii lub też uszkodzeniu układów elektronicznych. Dlatego zaleca się używanie tylko certyfikowanych produktów, które są opatrzone w logo MFi (Made for iPod/iPhone/iPad). Wszystkie produkty iWALK posiadają certyfikat Apple MFi i są dedykowanymi akcesoriami do urządzeń firmy Apple.

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Scorpion 12000 X

Model – UBT12000X

Pojemność baterii – 12000 mAh

Rodzaj baterii – 3.7V Litowo-Polymerowa

Prąd wejściowy (DC-IN) – 5V / 2.4A | 5V-9V / 2.0A

Prąd wyjściowy (DC-OUT) – 5V / 2.4A | 5V-9V / 2.0A | 9V-12V / 1.5A

Wymiary – 160 x 76 x 15 mm

Waga – 258 g

Dostępne kolory – czarny

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS

Kompatybilność – wszystkie urządzenia zgodne z napięciem 5V, 9V, 12V