• Adres: Niemeńska 58, 15-161 Białystok
  • Godziny pracy: Pon.-Pt. od 8:00 do 16:00
  • Telefon: +48 609 240 609
  • Adres e-mail: sklep@iwalk.pl

Już nigdy nie będziesz potrzebować żadnych dodatkowych kabli!

Super lekki, mobilny power bank Scorpion 8000 X z wbudowanymi kablami Lightning, Micro USB, USB-C (Type C) oraz kablem USB służącym do ładowania i synchronizacji danych.

Power Bank Scorpion posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodny z urządzeniami Apple! Dzięki temu masz pewność, że jego używanie z produktami Apple jest w pełni bezpieczne i będzie odbywać się bezproblemowo.

Dawniej…

※ Jeden kabel do ładowania telefonu iPhone z portem Lightning

※ Drugi kabel do ładowania telefonu Samsung z portem Micro USB lub USB-C (Type C)

※ Trzeci kabel do ładowania power banka

※ Duży rozmiar urządzenia i niewielka pojemność baterii

※ Duża waga urządzenia

※ Długi czas ładownia power banka

Teraz!

※ Nie musisz nosić ze sobą żadnych dodatkowych kabli – power bank posiada aż 4 wbudowane kable

※ Niewielkie rozmiary power banka

※ Bardzo duża pojemność baterii

※ Mała waga urządzenia

※ Bardzo szybkie ładowanie power banka

Wbudowane kable

Scorpion 8000 X posiada 4 wbudowane kable z portami: Lightning, Micro USB, USB-C (Type C) oraz USB, których nie musisz już ze sobą nosić! Wbudowanymi kablami można szybko i niezawodnie naładować dowolne urządzenie firmy Apple lub inne urządzenia oparte na Androidzie prądem o napięciu 2.4 A.

Zabezpieczający Chip Apple

Wbudowany kabel Lightning w power banku Scorpion 8000 X posiada zainstalowany zabezpieczający chip Apple, dzięki któremu masz pewność, że podłączane urządzenia firmy Apple będą działały z power bankiem bezproblemowo oraz nie uszkodzą podłączanego urządzenia.

Uwaga, ostrzeżenie!

Długotrwałe używanie kabli bez certyfikatu Apple MFi może spowodować nieodwracalne szkody w Twoim urządzeniu polegające na skróceniu żywotności baterii lub też uszkodzeniu układów elektronicznych. Dlatego zaleca się używanie tylko certyfikowanych produktów, które są opatrzone w logo MFi (Made for iPod/iPhone/iPad). Wszystkie produkty iWALK posiadają certyfikat Apple MFi i są dedykowanymi akcesoriami do urządzeń firmy Apple.

Technologia Pass-Through

Power Bank Scorpion 8000 X posiada wbudowane kable wejściowe i wyjściowe z technologią Pass-Through, dzięki której może on służyć jako jeden kompletny kabel do ładowania. Dzięki tej technologii użytkownicy mogą używać power banka Scorpion 8000 X jako przewodów do ładowania między urządzeniami, a ładowarką.

Technologia Pass-Through pozwala funkcjonować power bankom jak swego rodzaju przewód USB, co oznacza, że można równocześnie ładować zarówno sam power bank, jak i telefon. To z kolei daje gwarancję, że power bank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziesz go potrzebował.

Niezwykle cienki i kompaktowy

Power Bank Scorpion 8000 X jest niezwykle kompaktowym urządzeniem, dzięki czemu doskonale spisuje się jako urządzenie mobilne. Niezwykle mała waga 185.4g oraz grubość zaledwie 15 mm stawiają go w czołówce urządzeń przenośnych. Ponadto jego wymiary zewnętrzne są takie same jak wymiary telefonu iPhone 7/6s/6, dzięki czemu doskonale leży w ręce wraz z podłączonym telefonem.

Duża pojemność 8000 mAh

Power Bank Scorpion 8000 X wyposażony jest w akumulator o dużej pojemności – 8000 mAh. Duża pojemność power banka pozwala na ponad 3 pełne ładowania telefonu iPhone 6, 6S (300% dodatkowej baterii). Ładując telefon iPhone 7 Plus do dyspozycji mamy ok. 270% dodatkowej baterii. Natomiast ładując telefony Samsung Galaxy S7 oraz Xiaomi Mi 5S otrzymujemy aż 160-170% dodatkowej baterii.

Inteligentna ochrona

Zaawansowany układ scalony jest nie tylko bezpieczniejszy, ale również poprawia konwersję ładowania i stabilizuje napięcie rozładowania. Jest bardziej wytrzymały niż w przypadku uniwersalnych power banków i może wydłużyć żywotność baterii dla różnych używanych urządzeń zewnętrznych. Nasze chronione prawami autorskimi obwody elektroniczne i ściśle testowana bateria litowo-polimerowa zapewniają podłączanym urządzeniom największe bezpieczeństwo.

Niepowtarzalny design

Niepowtarzalny design oraz ciekawy wzór obudowy power banka Scorpion 8000 X czynią go najwyższej klasy urządzeniem Premium pasującym do eleganckiego i nowoczesnego stylu. Używając go na codzień wyróżniasz się z pośród innych użytkowników.

Nowoczesny, świecący jasnym białym światłem wskaźnik LED sprawia, że jest on widoczny o każdej porze dnia, nawet w bardzo słoneczny dzień.

Zaprojektowane specjalne wbudowane i chowane przewody wyglądają bardzo profesjonalnie oraz są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Wybierz swój ulubiony kolor

Power bank Scorpion 8000 X dostępny jest w dwóch modnych kolorach:

※ czarnym

※ srebrnym

10 inteligentnych zabezpieczeń

10 wbudowanych inteligentnych zabezpieczeń i ponad 3-miesięczne testy bezpieczeństwa. Tak właśnie tworzymy nasze produkty! Specjalnie opracowane przez nas zabezpieczenia oraz wnikliwe testy urządzeń są przeprowadzane w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

※ Ochrona przed przeładowaniem

※ Ochrona przed wysokim napięciem

※ Zabezpieczenie nadprądowe

※ Zabezpieczenie przed rozładowaniem

※ Zabezpieczenie przed przegrzaniem

※ Zabezpieczenie przed zwarciem

※ Ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy

※ Ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym

※ Zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy

※ Zabezpieczenie EMF

Zawartość opakowania

※ Power Bank Scorpion 8000 X

※ Instrukcja Obsługi

Certyfikat Apple MFi

Wszystkie oferowane produkty przez iWALK Polska posiadają certyfikaty Apple MFi, co oznacza, że używanie ich z produktami firmy Apple jest bezpieczne i nie uszkodzi urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Scorpion 8000 X

Model – UBT8000X

Pojemność baterii – 8000 mAh

Rodzaj baterii – 3.7V Litowo-Polymerowa

Prąd wejściowy (DC-IN) – 5V / 2.0A

Prąd wyjściowy (DC-OUT) – 5V / 2.4A (maks.), każdy pojedynczy kabel: 0.5-2.4A, port USB: 2.0A

Wymiary – 141 x 70 x 15 mm

Waga – 185.4 g

Dostępne kolory – czarny, srebrny

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS

Kompatybilność – wszystkie urządzenia zgodne z napięciem 5V