Już nigdy nie będziesz potrzebować żadnych dodatkowych kabli!

Smukły uniwersalny Power Bank Scorpion 8000 z wbudowanymi kablami Lightning, Micro USB oraz kablem USB służącym do ładowania.

Power Bank Scorpion posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodny z urządzeniami Apple! Dzięki temu masz pewność, że jego używanie z produktami Apple jest w pełni bezpieczne i będzie odbywać się bezproblemowo.

Dawniej…

※ Jeden kabel do ładowania telefonu komórkowego

※ Drugi kabel do ładowania power banka

※ Duży rozmiar urządzenia i niewielka pojemność baterii

※ Duża waga urządzenia

※ Długi czas ładownia power banka

Teraz!

※ Nie musisz nosić żadnych dodatkowych kabli

※ Niewielkie rozmiary power banka

※ Bardzo duża pojemność baterii

※ Mała waga urządzenia

※ Bardzo szybkie ładowanie power banka

Wbudowane kable

Scorpion posiada wbudowane kable Lightning i Micro USB, których nie musisz już ze sobą nosić! Wbudowanymi kablami Lightning i Micro USB można szybko i niezawodnie naładować dowolne urządzenie firmy Apple lub inne urządzenia oparte na Androidzie prądem o napięciu 2.4A.

Wbudowany kabel USB

Wbudowanym kablem USB można szybko naładować urządzenie Scorpion prądem o napięciu 2,4A. Jego akumulator o pojemności 8000 mAh zostanie w pełni naładowany w ciągu 4-5 godzin. Przebywając w dowolnym miejscu przy pomocy wbudowanego kabla USB można w prosty sposób naładować power bank Scorpion.

Wbudowany port USB

Do wbudowanego portu USB w urządzeniu Scorpion można podłączyć dowolny typ kabla – nie tylko Lightning lub Micro USB, ale również Type C (USB-C, Thunderbold 3).

Synchronizacja danych

Podłączając telefon do komputera poprzez kable Lightning i USB znajdujące się w power banku Scorpion możesz jednocześnie synchronizować dane ładując oba urządzenia. Dzięki temu nie musisz posiadać dodatkowego kabla synchronizacyjnego.

※ Transfer danych dotyczy tylko urządzeń firmy Apple.

Technologia Pass-Through

Power Bank Scorpion posiada wbudowane kable wejściowe i wyjściowe z technologią Pass-Through, dzięki której może on służyć jako jeden kompletny kabel do ładowania. Dzięki tej technologii użytkownicy mogą używać power banka Scorpion jako przewodów do ładowania między urządzeniami a ładowarką.

Technologia Pass-Through pozwala funkcjonować power bankom jak swego rodzaju przewód USB, co oznacza, że można równocześnie ładować zarówno sam power bank, jak i telefon. To z kolei daje gwarancję, że power bank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziesz go potrzebował.

Niezwykle cienki i kompaktowy

Power Bank Scorpion jest niezwykle kompaktowym urządzeniem, dzięki czemu doskonale spisuje się jako urządzenie mobilne. Niezwykle mała waga 185.4g oraz grubość zaledwie 15 mm stawiają go w czołówce urządzeń przenośnych. Ponadto jego wymiary zewnętrzne są takie same jak wymiary telefonu iPhone 6s/6, dzięki czemu doskonale leży w ręce wraz z podłączonym telefonem.

Duża pojemność 8000 mAh

Power Bank Scorpion wyposażony jest w akumulator o dużej pojemności – 8000 mAh. Duża pojemność power banka pozwala na ponad 3 pełne ładowania telefonu iPhone 6, 6S (320% dodatkowej baterii). Ładując telefon Samsung Galaxy S7 do dyspozycji mamy ok. 170% dodatkowej baterii. Natomiast ładując tablet iPad Air 2 firmy Apple otrzymujemy aż 70% dodatkowej baterii.

Inteligentna ochrona

Zaawansowany układ scalony jest nie tylko bezpieczniejszy, ale również poprawia konwersję ładowania i stabilizuje napięcie rozładowania. Jest bardziej wytrzymały niż w przypadku uniwersalnych power banków i może wydłużyć żywotność baterii dla różnych używanych urządzeń zewnętrznych. Nasze chronione prawami autorskimi obwody elektroniczne i ściśle testowana bateria litowo-polimerowa zapewniają użytkownikom największe bezpieczeństwo.

Niepowtarzalny design

Niepowtarzalny design oraz ciekawy wzór obudowy power banka Scorpion czynią go najwyższej klasy urządzeniem pasującym do eleganckiego i nowoczesnego stylu. Używając go na codzień wyróżniasz się z pośród innych użytkowników.

Nowoczesny, świecący jasnym białym światłem wskaźnik LED sprawia, że jest on widoczny o każdej porze dnia, nawet w bardzo słoneczny dzień.

Zaprojektowane specjalne wbudowane i chowane przewody wyglądają bardzo profesjonalnie oraz są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Wybierz swój ulubiony kolor

Power bank Scorpion dostępny jest w 4 modnych kolorach:

※ czarnym

※ srebrnym

※ jasnym żółtym

※ białym

10 inteligentnych zabezpieczeń

10 wbudowanych inteligentnych zabezpieczeń i ponad 3-miesięczne testy bezpieczeństwa. Tak właśnie tworzymy nasze produkty! Specjalnie opracowane przez nas zabezpieczenia oraz wnikliwe testy urządzeń są przeprowadzane w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

※ Ochrona przed przeładowaniem

※ Ochrona przed wysokim napięciem

※ Zabezpieczenie nadprądowe

※ Zabezpieczenie przed rozładowaniem

※ Zabezpieczenie przed przegrzaniem

※ Zabezpieczenie przed zwarciem

※ Ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy

※ Ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym

※ Zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy

※ Zabezpieczenie EMF

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Scorpion 8000

Model – UBT8000

Pojemność baterii – 8000 mAh

Rodzaj baterii – 3.7V Litowo-Polymerowa

Prąd wejściowy (DC-IN) – 5V / 2.4A

Prąd wyjściowy (DC-OUT) – 5V / 2.4A (maks.), każdy pojedynczy kabel: 0.5-2.4A, port USB: 2.0A

Wymiary – 141 x 70 x 15 mm

Waga – 185.4 g

Dostępne kolory – czarny, srebrny, jasny żółty, biały

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS

Kompatybilność – wszystkie urządzenia zgodne z napięciem 5V