Naładuj Apple Watch oraz iPhone w tym samym czasie

Power Bank Watchman 10000 został specjalnie stworzony do ładowania zegarków Apple Watch oraz telefonów iPhone. Posiada wbudowany moduł bezprzewodowego ładowania dla zegarków Apple Watch, kabel Lightning oraz uniwersalny port USB.

Power Bank Watchman posiada certyfikat Apple MFi, co oznacza, że jest w pełni zgodny z urządzeniami Apple! Dzięki temu masz pewność, że jego używanie z produktami Apple jest w pełni bezpieczne i będzie odbywać się bezproblemowo.

Wielofunkcyjny Power Bank

Wbudowana bezprzewodowa ładowarka. Naładuj zegarek Apple Watch, korzystając z rozwiązania bezprzewodowego. Wystarczy umieścić zegarek na podstawce ładującej, aby zapewnić mu szybki zastrzyk energii.

Wbudowany Kabel Lighting. Naładuj dowolny telefon iPhone podłączając go wbudowanym kablem Lightning.

Wbudowany uniwersalny port USB. Naładuj inne dowolne urządzenie podłączając je do uniwersalnego poru USB.

Bezprzewodowa magnetyczna ładowarka

Power bank Watchman posiada wbudowaną bezprzewodową magnetyczną ładowarkę dedykowaną do Twojego zegarka Apple Watch. Od teraz możesz naładować swój zegarek Apple Watch w dowolnym miejscu i czasie, gdziekolwiek przebywasz. Zainstalowany bezprzewodowy magnetyczny moduł ładowania posiada atestowany certyfikat Apple.

※ Przed rozpoczęciem ładowania zegarka Apple Watch należy upewnić się, czy zegarek dobrze przylega do powierzchni bezprzewodowej ładowarki.

Wbudowany kabel Lightning

Wbudowany kabel Lightning pozwala na ładowanie dowolnego telefonu iPhone wyposażonego w złącze Lightning oraz zegarka Apple Watch w tym samym momencie.

Wbudowany port USB

Do wbudowanego portu USB w urządzeniu Watchman można podłączyć dowolny inny telefon, np. telefon z systemem Android. Aby podłączyć inne urządzenie musisz użyć innego kabla np. z portem Micro USB, USB-C (Type C).

Technologia Pass-Through

Power Bank Watchman posiada wbudowane kable wejściowe i wyjściowe z technologią Pass-Through, dzięki której może on służyć jako jeden kompletny kabel do ładowania. Dzięki tej technologii użytkownicy mogą używać power banka jako przewodów do ładowania między urządzeniami a ładowarką. Technologia ta działa również podczas ładowania zegarka Apple Watch.

Technologia Pass-Through pozwala funkcjonować power bankom jak swego rodzaju przewód USB, co oznacza, że można równocześnie ładować zarówno sam power bank, jak i telefon. To z kolei daje gwarancję, że power bank będzie zawsze naładowany i gotowy do użycia, gdy będziesz go potrzebował.

Duża pojemność 10000 mAh

Power Bank Watchman wyposażony jest w litowo-polymerowy akumulator o dużej pojemności – 10000 mAh. Duża pojemność power banka pozwala na ponad 12 pełnych ładowań zegarka Apple Watch. Ładując telefon iPhone 7 do dyspozycji mamy ok. 330 % dodatkowej baterii. Natomiast ładując tablet iPad Air 2 firmy Apple otrzymujemy aż 90 % dodatkowej baterii.

Inteligentna ochrona

Zaawansowany układ scalony jest nie tylko bezpieczniejszy, ale również poprawia konwersję ładowania i stabilizuje napięcie rozładowania. Jest bardziej wytrzymały niż w przypadku uniwersalnych power banków i może wydłużyć żywotność baterii dla różnych używanych urządzeń zewnętrznych. Nasze chronione prawami autorskimi obwody elektroniczne i ściśle testowana bateria litowo-polimerowa zapewniają użytkownikom największe bezpieczeństwo.

Niepowtarzalny design

Niepowtarzalny design oraz ciekawy wzór obudowy power banka Watchman czynią go najwyższej klasy urządzeniem pasującym do eleganckiego i nowoczesnego stylu. Używając go na codzień wyróżniasz się z pośród innych użytkowników.

Nowoczesny, świecący jasnym białym światłem wskaźnik LED sprawia, że jest on widoczny o każdej porze dnia, nawet w bardzo słoneczny dzień.

Zaprojektowane specjalne wbudowane i chowane przewody wyglądają bardzo profesjonalnie oraz są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu.

10 inteligentnych zabezpieczeń

10 wbudowanych inteligentnych zabezpieczeń i ponad 3-miesięczne testy bezpieczeństwa. Tak właśnie tworzymy nasze produkty! Specjalnie opracowane przez nas zabezpieczenia oraz wnikliwe testy urządzeń są przeprowadzane w celu uniknięcia potencjalnego zagrożenia i zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa.

※ Ochrona przed przeładowaniem

※ Ochrona przed wysokim napięciem

※ Zabezpieczenie nadprądowe

※ Zabezpieczenie przed rozładowaniem

※ Zabezpieczenie przed przegrzaniem

※ Zabezpieczenie przed zwarciem

※ Ochrona przywracająca prawidłowe parametry pracy

※ Ochrona przeciwdziałająca przed wysokim prądem wejściowym

※ Zabezpieczenie przed przekroczeniem mocy

※ Zabezpieczenie EMF

Certyfikat Apple MFI

Wszystkie oferowane produkty przez iWALK Polska posiadają certyfikaty Apple MFi, co oznacza, że używanie ich z produktami firmy Apple jest bezpieczne i nie uszkodzi urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Nazwa produktu – Watchman 10000

Model – SBW001

Pojemność baterii – 10000 mAh

Rodzaj baterii – 3.8V Litowo-Polymerowa

Prąd wejściowy (DC-IN) – 5V / 2.0A

Prąd wyjściowy (DC-OUT) – 5V / 2.4A (maks.), każdy pojedynczy kabel: 0.5-2.4A, port USB: 2.0A

Wymiary – 140 x 71 x 17.5 mm

Waga – 224 g

Dostępne kolory – czarny

Certyfikaty – Apple MFi, CE, KC, FCC, RoHS

Kompatybilność – Apple Watch, iPhone oraz wszystkie urządzenia zgodne z napięciem 5V

Film prezentujący produkt